top of page

Príbeh našej svadobnej krabičky

   mňa ako svadobného fotografa omrzelo odovzdávať fotografie mojim klientom na “čínskych” hoc gravírovaných USB a v “čínskych” krabičkách, ktorými je trh zamorený. A tak som si povedal že skúsim niečo originálnejšie a začal som chodiť po lesoch a hľadať “to správne” drevo a konáriky na výrobu USB kľúčikov, ktoré som si začal na kolene rezať, dlabať a vyrábať svojpomocne. Keďže moja polovička má umeleckú dušu a rada kreslí navrhla mi, že veď ti môžem na krabičku niečo namaľovať.

 

... a takto to celé vzniklo

 

   odvtedy sa v našich voľných chvíľach moceme s naším drobcom po lesoch a zbierame lesný mach, rôzne kvietky a kríčky, ktoré následne sušíme a po večeroch a nociach režeme, brúsime, dlabeme, olejujeme, lepíme, sušíme, viažeme, kreslíme a maľujeme pre nás a pre Vás naše Svadobné krabičky,. ktoré veríme že rozdávajú radosť nielen nám a našim zákazníkom ale uchovajú predovšetkým krásne spomienky manželským párom, ktorým je to predovšetkým určené.

 

...čo krabička obsahuje?

 

   navrhli sme si vlastný dizajn a rozmer drevenej krabičky tak aby malo všetko miesto a aby sa tam krásne vošli fotografie o rozmere 13x18 cm. Drevo z ktorých sú krabičky vyrobené pochádza zo starých EURO paliet, ktoré takto recyklujeme, olej ktorým drevo natierame je ECO friendly a krabičky sú následne ručne maľované akrylovými farbami v motíve podľa požiadavky. Samotný výber kresby je na Vás, možete si vybrať motív, ktorý sme už kreslili, avšak môžeme spoločne navrhnúť aj motív presne podľa Vašich predstáv. Vnútro krabičky je vystlané v našich lesoch zbieraným a prírodne sušeným machom doplneným o sušenú kytičku kvetov z našej záhradky, prípadne kytičkou aktuálnou k ročnému obdobiu. Rozmery krabičky sú prispôsobené na rozmer fotografií 13x18 cm. Veko krabičky je zafrézované a drží na malých ale zato veľmi silných magnetoch, takže sa nemusíte báť že svoje spomienky odtiaľ ľahko vytratíte. Na druhej strane veka je štandardne text- motto, prípadne nejaký citát a možnosť dotvoriť menšou kresbou.

  

   s krabičkou a jej výplňou dostávate aj USB kľúč, ktorý je podobne ako krabička vyrábaný ručne, pričom do konárikov zbieraných v našich lesoch je zadlabaný a vsadený kvalitný USB Kingston 3.0 s kapacitou 16GB


   samozrejme, nakoľko všetko robíme ručne a na zakázku podľa požiadaviek našich zákazníkov, je možné vyrobiť krabičku aj v iných rozmeroch, farbách, dizajnoch ...

   nižšie nájdete niekoľko možností ako Vaša krabička môže vyzerať

© 2022 Radovan Gál - Svadobný a Rodinný fotograf

© 2022 Radovan Gál - Svadobný a Rodinný fotograf

bottom of page